KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198646
nr 1219 8646
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Motiv från Rödlöga. Signerad. Olja på duk, 54x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:40:42
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg